Godne reprezentowanie szkoły przez Ósmoklasistów należących do pocztu sztandarowego
Do reprezentacji pocztu sztandarowego wchodzi trzech uczniów z klasy 8 niosących sztandar i pełniących honorową wartę. Do niej należą: Aleksander Goruchta, Ksawery Hajzler i Dawid Misiak. Ze względu na długi czas trwania uroczystości uczniowie są wspierani przez sześcioosobowy skład rezerwowy, który dokonuje zmian. Do rezerwowego składu pocztu sztandarowego należą: Blanka […]
„Dobre słowo dla Polski”
29 kwietnia w naszej szkole odbyła się akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Tego dnia uczniowie licznie włączyli się w inicjatywę, ubierając się w barwy biało-czerwone, podkreślając w ten sposób swoje przywiązanie do Ojczyzny oraz szacunek dla symboli narodowych. W ramach wydarzenia zrealizowano również akcję „Dobre słowo dla Polski”. Uczniowie chętnie […]

