Wycieczka rowerowa w klasie VI
W ostatnich dniach chłopcy z klasy VI uczestniczyli w wycieczce rowerowej do rezerwatu „Duża Woda”. Celem wyprawy było poznanie walorów przyrodniczych tego wyjątkowego miejsca oraz aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.
W drogę do rezerwatu wyruszyliśmy przez Chechło. Po drodze zatrzymaliśmy się w sklepie, gdzie wszyscy mogli ochłodzić się pysznymi lodami. Następnie kontynuowaliśmy podróż, podziwiając okoliczne krajobrazy.
Po dotarciu do rezerwatu odpoczywaliśmy na łonie natury. Czas upłynął nam na wspólnych grach i zabawach integracyjnych, które dostarczyły wielu powodów do śmiechu i jeszcze bardziej zacieśniły koleżeńskie relacje. Nie zabrakło również spacerów po okolicy, podczas których obserwowaliśmy kaczki i podziwialiśmy piękno otaczającej przyrody.
Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni i pełni miłych wspomnień.