Czwartoklasiści w 100% zdali egzamin na kartę rowerową
Uczniowie klasy 4, jak co roku przygotowują się na lekcjach techniki do zdobycia ważnego dla nich dokumentu jakim jest karta rowerowa. Zdawali egzamin teoretyczny, który zakwalifikował ich do części praktycznej, czyli jazdy na rowerze. Dzięki swoim umiejętnościom prawidłowo wykonali manewry po przygotowanym przez egzaminatorów torze. Uczniowie jeździli rowerem po łukach, rondzie, tarce, slalomem, musieli prawidłowo rozpocząć jazdę oraz zatrzymać się w wyznaczonym miejscu. Egzaminatorzy z WORD-U w Łodzi na zakończenie wręczyli wszystkim czwartoklasistom odblaski. Gratulacje.
Agnieszka Woźniak
